Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-10, 14:15   #3013
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Esther__2703 Pokaż wiadomość
hej Mam problem z włosami... troszkę przez własną głupotę ;( Teraz mam włosy suche, bez poślizgu matowe, przesuszone, jak je umyje to sterczą na wszystkie strony i ciężko je rozczesać ;( Kupiłam sobie szampon i odżywkę NIVEA do włosów suchych i zniszczonych (w takiej pomarańczowej butelce) i teraz nabrały poślizgu. Można je przynajmniej już rozczesywać :P i nie stercza na wszystkie strony. Kupiłam też z L'OREALU odżywkę w spryskiwaczy do włosów suchych (taka żółta) do stosowania na włosy suche po umyciu, ale ona za bardzo nie pomaga Myślę nad tą odżywką WAX do włosów ciemnych .... jakie polecacie jeszcze kosmetyki, tylko takie naprawdę bardzo dobre, bo mam totalnie zniszczone włosy... w ogóle nie chcą mi się układać, w dotyku są bardzo suche i takie dziwne... Byłam u fryzjera, to podciął mi je, to teraz końcówki nie są już rozdwojone... a najgorsze jest to, że cała moja głowa jest chora, boli mnie i strasznie się męczę z tymi włosami Pomóżcie proszę bo jestem totalnie załamana

nic dziwnego że stan włosów ci się nie poprawił, ja bym tego nie oczekiwała od loreala czy nivea, radziłabym poczytać codziennik kręconowłosych-nawet jeśli nie masz kręconych włosów i tam popatrzeć jakich my używamy odżywek
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora