Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Oriflame część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-11, 13:24   #389
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
kurcze, chyba mam problem...
chodzi o katalog 12. dwie sasiadki zamowily plecaki Undercover i Ladybird, jedna dla dwoch swoich corek, a druga dla synka i siostrzenca czy kogos z rodziny. panie nie braly sobie tych szali Mirage, ale ja wzielam je na sprzedaz i oczywiscie ich juz nie mam. tymczasem panie doszly do wniosku, ze te plecaki wcale nie sa takie fajne i w tej cenie mozna kupic bardziej stabilne i w ogole, no i mi je zwrocily. oczywiscie probowalam je sprzedac, ale mi sie nie udalo wiec zrobilam zwrot. no i tu pojawia sie problem... co z szalami? tez mam je zwrocic? swoj to moge bez problemu, ale reszte sprzedalam znajomym i co teraz?? w sumie w tym 12 kupilam 4 szale a po zwrotach wychodzi, ze 2 musialabym oddac...

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

i zapomnialam dodac - ta kosmetyczka podrozna Jet Set jest rewelacyjna!!! strasznie mi sie podoba, wyglada na solidna. poki co nosze ja jako kuferek konsultantki, ale zastanawialam sie czy nie wyskoczyc z nia zamiast torebki
POLECAM!
Szali nie oddajesz. Tylko plecaki.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora