Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-15, 18:26   #3570
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A ja wlasnie zlozylam zamowienie w zrob sobie krem.
Jestem mega zadowolona z ich serwisu,odpowiadaja natychmiastowo na mejle,szybkie potwierdzenie zamowienia.Widac,ze dbaja o klienta.
Zamowilam niacynamide,bo ta z mazidel juz mi sie konczy.
Do tego wzielam kompozycje witaminowa All in one,ale jeszcze nie wiem co z tego ukrecic,lub do czego dodac?
Ekstrakt przeciwtradzikowy i wzielam kilka olejkow eterycznych.

Moge powiedziec,ze moje serum z niacinamide robione wedlug przepisu z netu bije o glowe krem clinique dark spot corrector.Drogi i przereklamowany.Kupilam go,gdyz zalezalo mi na rozjasnieniu kilku przebarwien i wyrownaniu kolorytu skory.Niacynka bije o glowe krem clinique.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Zapomnialam w zamowieniu o kwasie hialuronowym,szkoda.

Do naturalnej pielegnacji dodalam ziolowe cherbatki,wieczorem meliska,zielona i rooibos(zawiera cynk,swietna dla tradzikowcow).Kawe ograniczylam do 1 dziennie,rozpuszczalna.Ja kos trudno mi rano sie obyc bez nescafe.
Pochwale sie,jaka dzielna jestem,iz zrezygnowalam CALKOWICIE z fanty i coli,ktore pilam non stop,zamiast wody .
Od 4 dni nie tknelam tez zadnych slodyczy!!!!!!!!!!! NIC,ani jednego.
Moj dzien to byla kawa,drozdzowki,lub crossanty,jakies fast foody.lub restauracja.
Nigdy nie jadla owocow(oprocz winogron) i warzyw.
Za to ogromne ilosci slodyczy,a wszczegolnosci misie haribo .
bralam sie juz kilkakrotnie za cukrowy odwyk,ale zawsze poleglam.Dopiero jak mi kosmetyczka zapytala o moja diete i zasugerowala,ze wlasnie zle odzywianie moze mniec ogromny wplyw na zla kondycje mojej cery,to sie glebiej zastanowilam i podjelam decyzje o zmianie stylu odzywiania.
Kupilam suszone morele,orzechy itp
Ciezko mi bez slodyczy i czuje sie bez nich potwornie zmeczona,chociaz pewnie nikt w to nie uwierzy.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora