Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - część 12 :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-15, 19:29   #30
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

O! Nowa część To i ja się melduje

OtTakaJa chciałam sie jeszcze odnieść do Twojego posta z tamtej części Mi sie wydaje, ze dorastamy i zmieniają się nasze oczekiwania, więcej oczekujemy, stawiamy więcej warunków. I to dobrze czekać na faceta, który "powali na kolana" Nie uważam żeby chodziło tu o wygórowane wymagania

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Zakochujemy się z reguły totalnie bezmyślnie, dopiero potem przychodzi czas na cudowne przebudzenie szarych komórek ;-) i często jest ZONK. Tylko trzeba mieć w sobie na tyle siły, żeby odejść w odpowiednim czasie...a my tutaj w wątku, w większości tego nie potrafiłyśmy.
Właśnie.. Kiedy nadchodzi to przebudzenie, dlaczego tak trudno odejść? Ze strachu? Bo skoro nam coś nie pasuje, mamy wątpliwości to po co sie takiego chłopaka trzymać? Ja w takich sytuacjach wole, zeby to on podjął jakąś decyzje, żeby to on skończył, a jak do tego dochodzi to przeżywam, że dlaczego tak się zachował/zostawił itp. Jakaś urażona damska duma czy co

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam a mnie nie dobijają takie sceny jak na koniec dziennika BJ, wręcz przeciwnie nastrajają mnie optymistycznie
Mnie też

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
utwierdzam się w przekonaniu, że nie chciałabym już nigdy z nim być. Chyba jestem na dobrej drodze do wyjścia na prostą
I ja też ostatnio to sobie uświadamiam..
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!



Edytowane przez Djapira
Czas edycji: 2010-09-15 o 19:30
Djapira jest offline Zgłoś do moderatora