Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zakupy na Coastal Scents
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-16, 11:08   #2642
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Mam dopłatę viki

Ja dumam nad tym pędzelkiem zakrzywionym do eyelinera, słyszałam o nim dużo dobrego a często jest out of stock
Moją dopłatę? ale ja dopiero wysłałam (wczoraj przyszła paczka od Ciebie więc z tego wszystkiego dopiero dziś zrobiłam PS. Pomadka Blushing Pink - ha ha bardzo śmieszne )
Cytat:
Napisane przez MoccACaffE Pokaż wiadomość
Pędzelek :
http://www.coastalscents.com/cfwebst...ding-brush.cfm

Podoba mi się...jest akurat i do roztarcia na moim oku jeszcze granicy cieni, i do nakładania rozświetlacza pod brewkę. Hm, pędzel ma jakieś wgniecenie na samym środku ...przez co z jednej strony włosie jest tak jakby wściupione, a sam pędzel niespecjalnie jest symetryczny( jeden bok jakby jest ciut węższy od drugiego). Może to mikroskopijne"odchyły" ale ja mam fioła na punkcie takich. Samo włosie nie jest rzadkie(narazie wypadły trzy włoski) zobaczymy jak będzie dalej . Ogólnie co do samej przydatności w makijażu zasługuje na bardzo mocne "OK". Potem wrzucę fotki o ile dam radę wyłapać te szczegóły. Fakt jedna z mik jest średnio napigmentowana, jaśniejsza zdecydowanie króluje linery też są ok(brzydko pachną, słoiczki niespecjalnie takie same pod względem pokrycia "chrapowatością"...al e to przy fajnych kolorkach mi nie przeszkadza).
Dziś zabieram się do większych testów przesyłek, które ostatnio przyszły

Aaaach!! GRATULUJĘ zdania!!
Dzięki

A linery faktycznie dziwnie pachną mi się ten zapach kojarzy z pastą do butów ale trzymają się dobrze wczoraj miałam cały dzień i nic się z nim nie działo, no i oczywiście plusem jest duży wybór kolorów
A ten pędzle jest duży czy mały? bo ja mam odchyły na tym tle - lubię małe pędzle
Poza tym mam jeszcze próbki podkładu i jest genialny jak dla mnie - daje matowe wykończenie nie widać i nie czuć że ma się coś na twarzy
I też fajnie trafiłam z cieniami mineralnymi super się trzymają a kolory są boooskie Wrzucę potem swache

a i jeszcze mam Pink Kabuki i jest świetny, miękki i taaaki słodziaszny
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-09-16 o 11:11
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując