Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aquapark Tatralandia-SłOWACJA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-03, 11:16   #2
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Witaj Monika
w tatralandii byłam i polecam, bo jest super!!!! jest sporo atrakcji, można relaksować sie w gorących basenach, saunach, na terenie ośrodka można zjeść cos dobrego (nie polecam kiełbasek z grilla, ale knedliki z gulaszem owszem owszem) co do noclegów, to w najbliżeszej okolicy jest parę kwater, ale nie mam żadnych namiarów. trzeba je raczej rezerwować, ja byłam" w ciemno" i wszystko było zajęte. z drugiej strony jedna z właścicielek kwatery pokazała mi, jak wygląda pokój, i myśle ze nawet gdyby było miejsce, to i tak bym podziękowała..... Noclegów można szukać w pobliskim Liptowskim Mikulaszu lub skorzystać z autocampów w okolicy (jesli nie straszne sa ci warunki turystyczne)
w moim wypadku był to autocamp w dolinie demianowskiej ponieważ w planach było również zwiedzanie przepięknych jaskin- polecam gorąco, niezapomniane wrażenia!!!jaskinie sa ogólnodostępne, oświetlone i zwiedza sie je z przewodnikiem. z atrakcji w okolicy polecam również wjazd (lub pieszo dla "łazików górskich" na Chopoka, jest stamtąd piękny widok na Tatry.
Co do "spraw technicznych" to polecam reczej wyjazd samochodem, bo poruszanie sie po Słowacji komunikacją publiczną, to coś dla wyjątkowo cierpliwych
pozdrawiam i zycze udanego wyjazdu
Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując