Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-18, 19:39   #240
daily_dose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

A ja polecam pana Marka ze szkoły ABS na Elbląskiej, mają też drugi punkt przy Radarowej. Pan Marek jest najlepszy Nauczył mnie jeździć a byłam taką bojącą się wszystkiego dupą

Jest bardzo rzetelny i naprawdę mu zależy żeby daną osobę nauczyć a nie tylko wyjeździć te 30godz. Poza tym NIGDY się nie zdenerwował, nie stracił cierpliwości, nawet jak po raz setny zrobiłam ten sam błąd.

No i na placu jeździł ze mną po tym łuku tam i z powrotem tysiąc razy, już ja traciłam cierpliwość a on był nieugięty Inni instruktorzy wychodzili na papierosa i machali rękami do swoich kursantów że źle jadą a mój mnie pilnował dopóki nie załapałam.

Polecam też wyjazd do Łomży na egzamin, najpierw można pojechać na wycieczkę krajoznawczą pojeździć po trasach a później egzamin. Szkoła zapewnia dowóz i baaaardzo krótkie terminy. Ja się o swoim egzaminie dowiedziałam niecały tydzień przed Ale byłam ze wszystkim na bieżąco i zdałam za 1 razem Oczywiście można też zdawać w Warszawie, jak kto lubi

Najważniejsze jest to, że na egzaminie i teraz jak już mam prawko i jeżdżę PO PROSTU WIEM CO ROBIĆ NA DRODZE wiem jak się zachować i nie mam problemu np ze skrętem w lewo.
daily_dose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując