Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-03, 13:40   #199
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Ciągłe problemy z upławami

Witam,
miałam (mam) podobny problem...kiedyś właśnie dostałam zapalenia po antybiotykach i dostałam globulki dopochwowe, tabletki doustne i masc do smarowania. Problem szybko ustapil ale jakiś miesiąc temu znowu sie zaczelo. Nie bylam jeszce u lekaza tylko poszlam do apteki po podobne leki dostepne bez recepty.Kupilam, zazylam i przeszlo.Mialam 3 tyg spokoju i teraz znowu coś się zaczyna.Rozmawialam ze znajoma i powiedziala mi ze lepiej jesli pojde do lekarza bo nie tylko ja musze przyjmowac leki ale rowniez moj partner bo prawdopodobnie on tez jest zarazony wiec co z tego ze ja sie lecze jak za chwile zarazam sie od niego...i tak bledne kolo...leki dostepne bez recepty rowniez sa dobre np.Gałki z propolisem dopochwowe Apipol Farma (5 gałek za 10,90zł) czy Calendulin tabletki dopochwowe Herbapol (30szt za 7,90). Ja stosuje je jednoczesnie i daja efekty ale jak juz napisalam...musze wyleczyc tez swojego mezczyzne..chociaz on mowi ze nic nie odczowa ale podobno u facetow tak jest.Takze kochana musimy wybraz sie do lekarza
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując