Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-22, 01:27   #480
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
hej przyłączam sie do Was, dopiero przebrnęłam przez wątek


wiecie dla mnie to jest troche nie logiczne - poprawcie mnie jak sie mylę
ok 3.30 Adria rozmawia z Iwona i ta mówi jej, że jest już prawie w domu i że Adria ma jej zostawić torebkę z kluczami na balkonie - dotąd jest ok (bo Iwona wie ze pewnie zanim dojdzie koleżanka zdazy wrocic do domu)

problem w tym ze Adria jest dalej w mieście wiec po co zgadza sie na taka opcje skoro mysli ze Iwona jest juz prawie pod blokiem???
powinna jej chyba powiedzieć ze będzie w domu najwcześniej za pol godziny i ze lepiej bedzie jak po prostu obudzi rodzicow zamiast kwitnac pod Adri balkonem do jej powrotu

kolejna sprawa jest taka że:
- Kasia o 7 dzwoni do domu Iwony zaniepokojona tym ze ta nie pojawiła sie na spotkaniu,
- ojczym zapewne mówi jej ze Iwona spi u Adri,
- wiec jak sadze Kasia dzwoni do Adri ,
- skoro najpóźniej o 3.50 Adria wiedziala ze Iwona jest prawie pod domem i do tego widzi ze o 7 rano torebka nadal stoi na balkonie to dlaczego czekaja az do 16 z pójściem do jej mamy????

albo bagatelizują problem bo myślą ze może gdzie po drodze zabalowala , albo graja na czas...
Iwona powiedziała tak w złości,że jest już prawie pod domem,potem wyjaśniła,że jest przy trzecim wejściu od molo. A rozmawiały i smsowały ze sobą między godziną 3 a 3:49.

Kasia nie zadzwoniła do domu Iwony. Zadzwoniła do Adrii i do Pawła.

A czemu dopiero o 16 poszli powiedzieć mamie Iwony,tego nie wiemy.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora