Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe ploteczki-czesc...III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-22, 14:53   #151
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
A ile makijazy mozna dodac? Bo mi własnie 2 pomysł do głowy wpadł
Upierdliwa jestem, wiem

Fergi no tez mi problem- brak konta na YT. 2 min i konto załozono i nie musisz cały czas nagrywac tylko np miec konto na potrzeby konkursów. Jest pare takich dziewczyn
konto to pol biedy-kamery sensownej nie mam Tylko w telefonie albo lapku, ale tragiczna jakosc
bede dalej podgladac zatem

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Sii Ja mam mieszkanie pod W-wą-Piaseczno ,wynajmuję co prawda, malutkie-kawalerka ale piękne (swoją drogą to czasem się zastanawiam czy nie lepiej mieć małe mieszkanie a ślicznie urządzone,wszystko pasuję a nie duża chałupa i graty jakieś każde z innej bajki..) i tam jest mała łazienka i jest wanna ,ma chyba 1,5 m ale zawsze wanna :d
a skad Ty jestes Pilarku..?

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Z kości na ości chyba z tą dietą ! Jakie 40,wy chyba w tej Irlandii dziwne rozmiary macie (ale w PL niby też, wszyscy mi dają 36,a noszę minimum 38,M-L)
Widziałam, jest Masz taki idealny koloryt cery,tzn. nie masz 'krowy' biało-różowego jak ja na twarzy Pokażę Ci dziś zdj. no make up to zrozumiesz o czym mówię,bo trochę dziwnie to brzmi.. Ale mówisz że jak Colorstay? Hmm.. A już myślałam że mnie to nie kusi..
PS No i co z tą szminką Guerlaina?

zapomnialam.. Ale numerek, tak..? Odpisze dzis, przepraszam.
Moje cera ladna? A naczynka widzialas..?Pory? nie nie..

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość





No chyba jednak rozważę dietę,czego się nie robi dla zakupów



Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,nie wiem czy mówiłam ae postanowiłam niczego kosmetycznego nie kupować do listopada. A wtedy szaleję z Maestro,paletkami Sleeka i wgl rozpusta
I bb cremem
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując