Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-24, 11:08   #1217
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

Moim zdaniem balejaż jest lepszym sposobem schodzenia do jaśniejszego koloru.
Sama w lutym miałam czarne włosy (farbowane na ten kolor przez 5 lat) a teraz mam jasny brąz. Do takiego koloru doszłam przez dekoloryzację ale dopiero teraz jestem całkowicie zadowolona z koloru.
Kolor ściągałam effasorem z loreala w salonie. To co otrzymałam po dekolorze było straszne: włosy były we wszystkich odcieniach rudości i blondu, ponieważ rozjaśniły się w różnych miejscach w różnym stopniu. Oczywiście zgłosiłam reklamację ale wolałam by mi nie robili jeszcze raz dekoloru bo bałam się, że stracę wszystkie włosy. Fryzjerka miała ogromny problem by pokryć moje włosy jakąś farbą tak by wyszedł w miarę jednolity kolor i tak przez pół roku miałam nierównomierną tęczę kolorów na głowie( strasznie to wyglądało).
Dopiero od niedawna kolor moich włosów samoistnie się wyrównał i mimo, że farbuję ich kolor jest w miarę naturalny i zadowalający.
Powiem szczerze, że jak następnym razem będę chciała zmienić kolor na jaśniejszy to zdecydowanie wybrałabym jakiegoś zaufanego fryzjera (nie koniecznie "markowego" bo marka nie zawsze odpowiada jakości) i na pewno już nigdy nie zdecydowałabym się na dekoloryzację
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora