Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pytanie do mezatek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-25, 07:11   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: pytanie do mezatek :)

Cytat:
Napisane przez mamakubusia Pokaż wiadomość
Moze dziwny watek..ale chcialabym zapytac kobietki, ktore juz sa zonami... jakie uczucia zywicie do swoich mezow? wiadomo, ze kochacie. Ale nie o to mi chodzi... czy ich pocalunki sprawiaja Wam przyjemnosc? a seks? czy jest w Waszym malzenstwie namietnosc do siebie wzajemnie, czy to raczej juz jest przyzwyczajenie i zyje sie z kims, bo tak po prostu juz jest i na codzien nie ma wzajemnego pozadania soba.?
Na poczatku zawsze sa motylki w brzuchu, szybsze bicie serca itd...a jak wyglada to juz po latach bycia razem, kiedy jestescie juz mezem i zona?
Jak mam po ponad 6. latach motylki w brzuchu - z tego co wiem, mój TŻ również. Mężatką jestem półtora roku, ale żyliśmy jak małżeństwo przed ślubem jakieś 3,5 roku, wcześnie było 1,5 roku intensywnego "chodzenia ze sobą". Jest namiętność, seks, wszystko. Ja staram się o niego, on o mnie; dużo dajemy z siebie i dużo od siebie wymagamy. Nie ma poczucia "mogę spocząć na laurach, już wszystko zdobyte, zaklepane" - nigdy nie daję mojemu partnerowi odczuć, że już nic nie musi, bo mnie ma na całe życie. Ma mnie, ale póki się stara, szanuje mnie i kocha. Jak przestanie, to wie, że będzie krótka piłka. Poza tym my się po prostu dobrze dobraliśmy - pod względem zainteresowań, charakterów, temperamentów, poglądów na najważniejsze sprawy, jesteśmy ze sobą z właściwych powodów i dbamy o to, co nas łączy każdego jednego dnia. I to nie jest sielanka, ani związek idealny - czasami się kłócimy, są spięcia, nieporozumienia. Dla mnie tak powinien wyglądać każdy związek.

Zastanawia mnie to czemu pytasz? Nie masz w swoim otoczeniu normalnych wzorców - w sensie pozytywnych, fajnych par? A może znowu chcesz sobie wmawiać, że Twój ex-związek nie był taki zły i to normalne, że wszystko się wypala i jest małżeńska stagnacja "po polsku"?

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-09-25 o 07:17
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując