Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy roznica w wyksztalceniu przeszkadza w zwiazku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-10-09, 15:08   #30
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Re: czy roznica w wyksztalceniu przeszkadza w zwiazku?

Ropuszko, też skończyłam z wyróżnieniem jedno z najlepszych liceów (w moim regionie przynajmniej), teraz studiuję na jednym z najbardziej prestiżowych kierunków - i tym bardziej widzę jak małe ma to znaczenie Gdybym kończyła dużo gorszą szkołę, rzuciła studia - wcale nie byłabym inną osobą! Dodam, że mam naprawdę rozległe zainteresowania, jestem osobą oczytaną i obytą - ale to nigdy nie miało u mnie żadnego związku z wykształceniem! Wręcz przeciwnie - szkoła wg mnie raczej zabija kreatywność - a gdyby nie obowiązki "naukowe" - wiem, że mogłabym się rozwijać dużo bardziej! I wiesz, nawet gdyby życie zmusiło mnie do tego by utrzymywać się ze sprzątania - to nie zaczęłabym nagle niechlujnie mówić, dalej czytałabym książki, interesowała się wieloma rzeczami którymi interesuję się teraz.
I takich też mam znajomych - są inteligentni, mają szerokie horyzonty i zainteresowania, ale... nie wszyscy studiują bądź mają dyplomy... Ja patrzę po prostu na to, jacy są, a nie jaki mają papierek.
Nie zdziwiłabym się gdybyś napisała że nie mogłabyś być z kimś mało inteligentnym czy oczytanym - to zrozumiałe. Tylko to szufladkowanie - że tylko studia generują takich ludzi - mnie tak bawi.

I Ropuszko - nie znam Cię więc nie wiem czy jesteś okropna Nie gniewaj się za to co napiszę - ale masz akurat rację, że do tego wspomnianego przeze mnie "chłopca z technikum" absolutnie byś nie pasowała zmuszając Go do rozmów na swoim poziomie. Uwierz albo nie - ale On na prawdę prezentował poziom wyższy niż Ty - serio! I językowy i merytoryczny. Oczywiście to moja ocena
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując