Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-26, 19:19   #1729
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Ne. Czepiam się podejrzeń o jego udział w sparwie mimo braku jakichkolwiek dowodów i opisywania przeróżnych teorii o tym opartych jedynie na podstawie bujnej wyobraźni, czy oglądania seriali kryminalnych.

Nie cierpię ludzi którzy nie biorą pod uwagę uczuć innych osób i klepią byle klepać, nie oglądając się jakie to klepanie może przynieść efekty.

Nie tak dawno czerwonym dużym drukiem przepraszałaś tutaj Adrię za wszystkie podejrzenia, a teraz nawet wypisujesz że mama Pawła może wiedziec coś więcej,tym samym sugerując że jest w to zamieszana.

Moim zdaniem osoby które tak robią są pozbawione jakiejkolwie kwrażliwości i dla rozrywki są gotowe zlinczować człowieka, którego nawet nie znają.
Tak pisałam przeprosiny i już nie pisałam źle o nikim.
A ty jak zwykle wszystko o wszystkich wiesz.
Napisałam to z ironią, bo wkurzyła mnie ta baba.
Bo nie na miejscu jest zwalanie winy na mamę Iwony gadaniem, że w ten feralny dzień sobie leżała z konkubentem i nie chciało im się zejść zapłacić za taksówke a wiedziała, że Iwony tam nie było. I to, że nie było i nie ma nadal to jest tragedia matki.
I dla mnie to ona i osoby ją popierające nie mają uczuć.

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-26 o 19:22
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora