Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-27, 19:24   #3891
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Śliczna kolekcja Jak sprawuje się szampon Kallosa i odżywka Nivei?
Z szamponu jestem zupełnie niezadowolona i żałuje zakupu.
Użylam go dopiero 2 razy a mam go już 5 miesięcy. Poprostu nie chce sie do niego wracać. Strasznie plącze wlosy, a mam długie i później przeżywam koszmar rozczesując je. Nie nawilża, a nawet mam wrażenie że źle sie wlosy układają po nim.

Natomiast z odżywki z Nivei jestem mega zadowolona ale używam jej tylko i wyłącznie w połączeniu z szamponem tej samej serii. Włoski są super, lśniące, gładkie, nie plączą sie. Fajnie sie pieni i myć nim włosy to sama przyjemność. Nie obciąza włosów, ani nie rprzesusza. Jeden z moich ulubionych zestawów do wlosów.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ile tajności mogłabyś wymienić swoje ulubione produkty i napisać o nich co nieco?
oprócz wymienionego wcześniej zestawu szampon+ odżywka Nivea mogę polecić taki sam zestaw tylko z Dove, podobne bardzo dobre działanie plus efekt nawilżania. spokojnie mogę tez polecić serum Elseve, niezbędne przy rozczesywaniu włosów, aż grzebień sunie, Nie elektryzują sie po nim włosy, i końcówki nie puszą. A do prostowania włosów używam mgiełki Lee Stafford. Niezbędna ochrona dla włosów prostowanych i rzeczywiście widzę działanie tej mgiełki. Niestety dużego porównania nie mam z innymi.Na pewno świetna jest też pianka Curtice zwiększająca objętość. Objętość jest duża , utrzymuje sie spokojnie dwa dni, fryzura jest utrwalona. Na pewno dużo lepsza jest ta pianka od Taftu zielonego.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora