Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-10-20, 11:35   #2
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: poszukuje dobrego ginekologa w Krakowie

Witaj,
"przerabiałam" juz kilku lekarzy, zawsze prywatnie, ale z baaardzo różnymi rezultatami
Po kilku latach po raz pierwszy jestem zadowolona- znalazłam lekarza, którego mogę polecic z czystym sumieniem- zaimponowała mi [pani dr] swoja wiedza, profesjonalizmem - po raz pierwszy ktos zrobił ze mna tak pelny, dokladny wywiad, widac, ze jest na biezaco z medycyna, bije z niej spokoj i rozsadek - to pani dr [dane osobowe, adres, telefon]
wyposazenie gabinetu tez takie jak trzeba
POLECAM.

p.s.a tak w tym temacie to dodam, ze kolezanka tydzien, dwa temu trafila do jakiejs lekarki na ul.Łukasiewicza i pani odmowila przep[isania jej tabletek zalamujac rece nad jej brakiem odpowiedzialnosci- 27 lat i tabletki?>-moze pani nie zajsc w ciaze w przyszlosci,w tym wieku, za pozno na tabletki, absolutnie odmawiam etc, po czym uraczyla ja wykladem na temat metody kalendarzykowej instruujac wbrew woli mojej kolezanki kiedy jak i co ma sobie mierzyc a druga czesc wykladu dotyczyla tego, ze jak mezczyzna moze Nastawac na TO przed slubem- przeciez TO Dowod Milosci, i jak to o nim swiadczy, etc, etc, wszystko w tonie nie znoszacym sprzeciwu,nawet nie mam sily opisywac, bylam w SZOKU.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-04-15 o 17:01 Powód: Dane.
merigold jest offline Zgłoś do moderatora