Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-03, 23:21   #3234
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się, że "mój" doradca podatkowy od pół roku bezczelnie mnie oszukuje i okrada !
Szokeeeee...
Mam nadzieję, że gorzko tego pożałuje
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zimno !!! U Was pewnikiem też.
Mam dzisiaj w planie "Dzień dobroci dla Kasi". Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, ale przynajmniej dłonie do porządku muszę doprowadzić. Wczoraj placki ziemniaczane robiłam i mam zmasakrowane dłonie. Ale warto było !

Miłego dnia
U mnie dzisiaj całkiem miło i ciepławo nawet.

Placki mam, oczywiście z garmażerki
Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Wróciłam wczoraj i walnęłam się do łóżka więc nie zdażyłam Wam opowiedzieć o głupocie moich tzw. koleżanek. Otóż, ponieważ cały dom był zadymiony różnymi rzeczami ja i inne dziewczyny niepalące wyszłyśmy na trochę na dwór. Wracamy - a tam cała horda roztrzęsiona wybiega i krzyczą, że jedzie policja. Okazało się, że solenizantka wyrzuciła przez balkon pustą butelkę po wódce i rozbiła komuś okno (!!!!!). Oczywiście jej rodzice natychmiast zostali wezwani i impreza się zakończyła tym akcentem.

przynajmniej się nie nudziłam.
Ale pomyślcie, że ta szyba mogła komus coś zrobić, no jak wysoki iloraz inteligencji trzeba mieć, żeby tego nie przewidzieć...przykre
O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a

Moja kumpela w bodaj pierwszej klasie LO urządziła klasowego Sylwestra...
Po całym zajściu jej mama przychodziła do wychowawczyni, żeby wyciągać konsekwencje od co poniektórych uczniów [chociaż na bibę zeszli się chyba wszyscy z okolicy, open house po prostu].
Podobno rozróba była, jakich mało... powywalali kwiatki, a w doniczki powtykali butelki, pozrywali firanki i nie wiem, co jeszcze... Dobrze, że mnie tam nie było

Swoją drogą dziwi mnie, że się zdecydowała na taką imprezę po doświadczeniach z Andzejkami [w lokalu , gdzie wlaściciel powiedział, że choćby miał zbankrutować, to na Sylwka już nie wynajmie ].
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja z historii zawsze byłam głąb i tak mi zostało :brzydal;

Rany, już ta godzina, powinnam mieć uprasowane ciuchy na jutro do pracy ale nie mogę się za to zabrać
Ja nawet nie wybrałam ciuchów na jutro, a godzina jest... jaka jest

Historii też nigdy nie lubiłam, chociaż wiem, jak może być pasjonująca. Niestety, w szkole nikt tego raczej nie pokaże.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Z kolei mój TŻ uwielbia historię i zawsze się ze mnie nabijał, że musiałam się historii na pamięć uczyć
Mój tak samo. Masakra. Ma wiedzę tak szczegółową, że...
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
a moze wy wiecie czy gdzies po za siecią mogę kupic srebrny wisorek - pentargram?
Może w sklepikah z taką "lepsiejszą" biżuterią?
Albo zamówić u jubilera.
Cytat:
Napisane przez Minka94 Pokaż wiadomość
Hejka ! Mam takie pytanie: w jakim Wy macie kolorze włosy? I jakie fryzury z oryginalnymi kolorami widziałyście?
Chodzi o to, że korci mnie żeby zafarbować włosy na jakiś oryginalny kolor. Niekoniecznie całe, ale są różne sposoby np. widziałam diewczyny które tylko spodnią warstwę mialy zafarbowane na np. fioletowo. Albo tylko grzywka. Albo pasemka na grzywce czy cos takiego. Macie jakieś jeszcze pomysły? ;P Może widziałyście u kogoś coś ciekawego?
Nie ten wątek
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując