Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 22:25   #3218
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;22236567]pytasz o stan przy stosowaniu retinoidów, czy o stan dlaczego je stosuję?

odpowiem na jedno i drugie
miałam jeden dzień przerwy w stosowaniu - niespodziewana impreza ... i na drugi dzien troche fekt juz byl slabszy... skóra się łuszczy, ale nie aż tak mocno jak w zeszłym roku. podrażnienia nie czuję już wcale (tylko pierwsze 3-4 dni było), czerwona buzia też nie jest aż tak. generalnie dobrze, tylko mam nadzieje ze jeszcze troche mi tej skory zejdzie do konca kuracji...

a stosuje bo mam bardzo głębokie blizny ktore wyglądają jakbym wpadła pod dziurkacz rzadko kiedy widzę ludzi z problemem takim jak mój trochę już wyblakły, nie są aż tak czerwone ale i tak koszmarne... a najgorsze jest to, że jak mi coś nowego wyskoczy to automatycznie robi się nowa blizna bez względu na to czy wycisnę, czy nie, czy czymś posmaruję, czy nie... wiec to trochę błedne koło...[/QUOTE]

Jak Ci idzie? Mi wywaliło jakies gule na czole i łuszczę się okropnie. Chwilowo przerwa na złagodzenie. Pod oczami siatka jak u prababci.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując