Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wspólny pokój ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-06, 11:19   #1
ewabem25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4

wspólny pokój ...


hej ! ostatnio mi pomogłyście ...
Chcę się poradzić..

A więc tak... mój TŻ ma wspólny pokój ze swoim bratem... Kiedyś mi to nie przeszkadzało ale teraz czuje się z tym coraz gorzej.. Bo od zawsze więcej siedzimy u niego niż u mnie. Oczywiście chodzimy do kina, do znajomych, na imprezy itp. Żeby nie było że cały czas u niego. No ale jak już jesteśmy to prawie w ogóle nie mamy tego że możemy być sam na sam... Albo jego brat przychodzi i ogląda telewizje albo coś albo jego brat przychodzi z dziewczyną
i jest taka beznadziejna sytuacja bo na jednym łóżku ja z TŻ na drugim oni... ani to pogadać ani nic zrobić... zero prywatności... Jeszcze na dodatek ja z jego bratem ani ta jego dziewczyną dobrze się nie trzymamy. Po prostu innymi światami jesteśmy. TŻ brat jeszcze jakoś ujdzie ale o jego dziewczynie nie wspomnę.. Teraz pytanie to dlaczego do mnie nie pójdziemy? Ponieważ TŻ twierdzi że u mnie nie czuje się swobodnie i to dziewczyna u chłopaka powinna siedzieć i to zawsze z kimś od niego gdzieś idziemy No ale cóż.. Chciałam z nim porozmawiać i powiedzieć jakoś lekko że może by powiedział bratu żeby jakoś sobie ustalił żeby ten pokój jakoś dzielić chociaż raz na jakiś czas.... Bo mnie męczą takie sytuację tego kwadratu... chcę prywatności i czasu z nim sam na sam... To on wtedy wielce się zbulwersował o mało co nie wybuchł, mówił że nic mi nie pasuje, że jestem dziwna i on nic na to nie poradzi. Mileliśmy razem zamieszkać on zarabia do 2200-2500 ja natomiast 500 zł bo jestem na pół etatu.. i studiuje.. ale on twierdzi że te pieniądze nie wystarczą................ i koniec tematu. Nie wiem jak mu mam to przemówic...

Może jakieś rady?
ewabem25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując