Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-06, 16:34   #5009
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez agniecha9313 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o diety, to przerobiłam już baardzo wiele. Ostatnio zdecydowałam przejść na Dukana, ale w obawie o zdrowie zrezygnowałam. Wystraszyłam się braku owoców i jedzenia warzyw tylko co jakiś czas. Bałam się, żeby nie wpaść po raz kolejny w anemię. Na Dukanie przez ten miesiąc straciłam jakieś 3 kilo, a teraz sama sobie ułożyłam dietę i jestem z niej bardzo zadowolona Odstawiłam całkowicie pieczywo, kaszę, ryż, makarony, ziemniaki, słodycze, słodkie napoje. Jem dużo warzyw, owoców i białka, piję dużo wody i staram się mieć jak najwięcej ruchu 2 razy w tygodniu basen, wieczorami brzuszki, hula hop, bieganie. Nie jem też po 18. Na tej diecie schudłam kilogram i zajęło mi to dużo czasu (bo ok. 3 tygodnie), ale przynajmniej wiem, że nie będzie efektu jo-jo Na dłuższą metę efekt jest gwarantowany, a krótkotrwałych diet już stosować nie będę, bo są bardzo zdradliwe ..
Też sobie planuję taką dietkę ale za każdym razem kończy się na pytaniu:co zamiast chleba? Jesz kruche pieczywo czy całkiem nic? Bo dla mnie bułki czy chleb to niestety podstawa prawie każdego posiłku
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora