Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-06, 23:42   #258
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

Stan rodzinny(dzieci i TŻ): Maz, 3 koty
Ulubiony kolor: chetnie niebieski, czarny, czerwony, fiolet, zielony, morski itd. Lubie wiekszosc kolorow.
Nielubiany kolor(max.3): nie dla pomaranczowego, łososiowego, wszelkich brzoskwiniowo-budyniowych
Ulubione zwierzę: Niezaprzeczalnie koty!
Ulubiony film: nie mam jakiegos szczegolnie ukochanego; lubie wszelkie fantasy, kostiumowe, historyczne, komedie, animowane. Nie dla horrorow.
Ulubiona książka: Czytam mnostwo, kocham ksiazki. Ostatnio wpadlam w serie Olgi Gromyko "Wiedźma", zawsze poprawia mi humor
Hobby: Craft (wymiennie scrap, bizuteria, inne), ksiazki, koty.
Zawód-Praca-Szkoła: grafik komputerowy;
Urodziny: 09.07
Imieniny: 09.07

Biżuteria: Nosze glownie kolczyki - najlepiej dlugie, spore; z czesciami ruchomymi, gronkami, dyndaczami. Lubie wszelkie wrapy, mlotkowani, wyplatania, blaszki, frywolitki itp. Kamienie preferuje fasetowane, przezroczyste, czasem swarki. Nie lubie wszelkich matow - lawy, drewna, kosci itp. W obecnej chwili nosze wylacznie srebro (moze byc w polaczeniu z elementami miedzi, zlotem mniej chetnie). Bigle koniecznie srebrne. Bardzo ucieszylaby mnie broszka, ewentualnie duzy wisior. Ogolnie preferuje duze dodatki, bo mam sporo nadmiarowych kilogramow i drobiazgi na mnie "gina".

Chetnie przygarnelabym cos dzierganego (czapke+szalik, chuste, ponczo, rekawiczki). Zawsze i w kazdej ilosci torebki - szyte, dziergane, obojetnie, tego mi ciagle malo. Raczej nie interesuje mnie scrap, decu; bo sama sie tym dosc intensywnie zajmuje.
Nie podoba mi sie haft krzyzykowo (poza drobnymi wyjatkami), pergamono,quilling.Filc trafia do mnie raczej rzadko.
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując