Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W zieleni tonę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-10, 22:19   #10
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: W zieleni tonę :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Moniś, nie mam pytań
nie mogę uwierzyć dziękuje

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
wow, jak dla mnie to trochę za mocny ten dzienniak. ja to na co dzień tylko kreseczki sobie robię, czyli ograniczam się do minimum
nie muszę już mówić o tym, że należę do dość odważnych osób Myślę, że to wiecie Czyli się podoba czy nie ??

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez tanyya Pokaż wiadomość
cudeńko, dawno nie widziałam, żeby komuś było tak ładnie w zielonym, wykonanie (jak zwykle ) perfekcyjnie
dziękuje Ci ślicznie kochana

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Moniś cudownie
Kolory są cudne i cieniowanie
Asieńko dziękuje

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Kolory bardzo mi się podobają i chyba nawet nie masz tak posklejanych rzęs jak zazwyczaj Także oczy bardzo ładnie, ale masz taka ciemną smugę na policzku,jakby nie roztarty bronzer?? Albo tylko na zdjęciu to tak wygląda ,tez się zdarza
Pilarku dziękuje Bronzer na policzkach to efekt aparatu, czasem tak mi odznacza bronzer na buźce choć w rzeczywistości nie widać go tak mocno, a tylko delikatnie.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
świetne te zielenie dzienny czy wieczorowy nawet fajnie wygląda
Policzki mi cosik się nie podobają, tzn nałożenie bronzera.
dziękuje Ferruś

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiek0105 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wykonany makijaż oczu.
dziękuje ślicznie

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
ja nie wiem jak komentować Twoje makijaże, wszystkie są piękne i staranne
dziękuje kochana Bardzo cieszy mnie Twoje zdanie
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując