Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lista Kosmetyczek I Dermatologów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-15, 13:57   #1513
kasik17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Witam!
Nawiązując do tego wątku chciałabym polecić salon kosmetyczny La Mujer w Krakowie przy ul. Stachiewicza 9. Oprócz tego że salon jest bardzo klimatyczny, przyjemny i dyskretny pracujące tam kosmetyczki są osobami bardzo miłymi , kompetentnymi i na prawdę znają się na swojej pracy. Dodatkowo salon ma bardzo szeroką ofertę więc każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Na samym początku wizyty panie oprowadziły mnie po całym salonie i opowiedziały o urządzeniach w które salon jest wyposażony między innymi Power Slim Studio , Beautiful i Rollen. Skorzystałam nawet z 20 minutowego programu pokazowego na urządzeniu Rollen- rewelacja, gorąco polecam. Jest możliwość skorzystania z programu pokazowego także w Power slim Studio - całkowicie bezpłatnie. Następnie kosmetyczka zaprowadziła mnie do szatni gdzie dostałam swoja szafkę zamykaną na kluczyk. Sam zabieg był bardzo przyjemny (zabieg normalizujący dla cery tłustej, dokładnej nazwy nie pamiętam) na kosmetykach Thalgo. Po każdym zabiegu jest możliwość wykonania makijażu. Dodatkowym zaskoczeniem był cennik- salon posiada stały orientacyjny cennik ale panie cały czas robią promocje i oferuja szereg zniżek a nawet ustalają ceny indywidualnie jeśli kożysta się z usług salonu dość regularnie. Cóż więcej mogę napisać? Po prostu ogromnie polecam ten salon, na prawdę warto tam pójść!
kasik17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując