Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-16, 20:09   #1341
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ja przed chwilą dorwałam pierwszy raz w swoje ręce pinka skin79 (doszedł w równy tydzień od zamówienia), nałożyłam go już na twarz i jestem bardzo zadowolona, chociaż wiadomo, że w takim żarówkowym świetle to niewiele widać...
aha to jest pierwszy mój BB krem jaki testuję, mam bardzo suchą skórę, blado-żółtą, duże cienie pod oczami i dużo popękanych naczynek na policzkach i nosie
Nakładałam pinka pędzlem do podkładu i jak dla mnie krycie jest rewelacyjne, wszystkie naczynka zakryte, z cieniami trochę gorzej ale z nimi to sobie nawet korektory nie radzą, ładne wtopienie w skórę, nie czuję żadnego ściągnięcia na twarzy, hmmm i co jeszcze? aha zauważyłam, że zaraz po nałożeniu go pod oczy zrobiły się takie yyy smugi, coś w tym stylu jak nie roztarty podkład i nie wyglądało to za dobrze, ale po jakimś czasie gdy spojrzałam w lustro już tego nie było, czyli nawet pod oczami się piękniusio wtopił ( bez żadnego poprawiania). noo jutro będzie chrzest bojowy, w dziennym świetle i cały dzień poza domem, zobaczymy co to będzie.

Dostałam też próbkę misshy PC ale numer 23 czyli na bank za ciemny będzie....
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora