Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Życie w Ameryce ... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-17, 02:57   #10
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Hej, dolaczam sie do watku cz. II Wow ciesze sie, zabciu , ze zalozylas, ktos musial podjac te decyzje
Zabciu wow bardzo lubie Twoje mebelki, ktore kupilas. Wiem mialam wstawic fotki tych scian soon I will. Promise
Ja swoje mebelki kupilam wszystkie w Ikea. Lubie ten sklep, moglabym w nim mieszkac a najbardziej lubie te meble skrecac potem, zawsze to robie sama bo moj TZ gwozdzia prosto wbic nie umie, wiec ja trzymam mlotki etc. pod poduszka

Dziekuje slicznie
Powiem Ci ze my bylismy w Ikea ale tylko pare mebli mi sie spodobalo .. ale za to wszystkie dodatki maja bombowe

czekam na fotki

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Witam sie i ja

Zaaaabciu, mysle, ze to dobry pomysl z lista w pierwszym poscie Mi mozesz dopisac Michigan


P.S. Zaaaabciu, napisalam jeszcze w tamtym starym watku, ze musisz zglosic watek do moderatora by go zamknal
ok zaraz zrobie liste

dzieki dalam juz znac zeby zamkneli tamten watek

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość

Reign of light, Stan NY

Zaaabcia, Ty mnie pytalas, i zapomnialam Ci odpisac, na jak dlugo lece, tylko na 6 dni, ale dobre i to
Fajne kolorki wybraliscie
Ok zaraz zrobie liste

Racja dobre i 6 dni co ja bym dala za to zeby leciec na swieta do Polski

dziekuje


Dziewczyny liste zrobie wedlug alfabetu dobra? Prosze slicznie aby reszta dziewczyn ktore sie udzielaja napisala skad pisza

Padam ze zmeczenie malowalismy dzisiaj caly dzien o 7:15 pobudka i az do 8 wieczorem siedzielismy 2 pokoje i korytarz wymalowane troche zawiodlam sie na tym szarym kolorze .. bo wyszedl bardziej fiolet no ale nie bedziemy juz zmieniac ... za to nie beziemy malowac tego wrzosu bo juz jeden pokoj na fiolet wyszedl .. musimy nowa farbe kupic ale to juz w tygodniu i na nastepny weekend bedziemy malowac
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2010-10-17 o 03:34
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując