Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam talent - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-18, 11:19   #1249
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Genek a nie Gienek

tez jestem zla, ze nie przeszedl, nie raz slyszalam go na zywo, koles po prostu wymiata, a patrzac po komentarzach w necie, moglby ten caly program po prostu wygrac

tak samo jestem zla, ze nie ma Pawła Ostrovskiego no i Juklen

to byli moi faworyci

całe szczescie, ze chociaz Kamil Bednarek przeszedl, jestem nim oczarowana totalnie
Przyjrzyjmy się poprzednim zwycięzcom Mam talent. Wygrali, było sporo ochów i achów, ale co z tego? 5 minut sławy minęło, a o nich ani widu ani słychu.

A ja tak sobie myślę, że dla takich indywidualności to może lepiej, że nie przeszli. Nie dlatego, że nie powinni przejść, bo talentu odmówić im nie można, ale dlatego, że promocja TVN-u pewnie tylko skomercializowałaby ich twórczość.
A tak, dzięki choćby samemu uczestnictwu w programie są zauważalni, więc szanse na karierę są nadal.
Mam talent nie jest przecież konieczny do osiągnięcia czegoś w życiu.

Co do Cher... Też nie rozumiem trochę tego wyboru. Bo facet faktycznie doskonale naśladuje znaną piosenkarkę, ale kto wie czy to faktycznie talent? A może tylko wyćwiczony odpowiednio głos?
Trzeba by usłyszeć go w innym repertuarze, żeby powiedzieć, czy miano jednego z najbardziej utalentowanych uczestników nalezy się właśnie jemu.

Nie sądziłam też, że pani od I need you bejbe tak bardzo weźmie sobie do serca decyzję jurorów o przejściu do finału Nie wiem czy ona nie słyszy i nie widzi ilu bardziej utalentowanych od niej osób zasługuje na finał... Zresztą jaki ona talent przedstwia?

A doktor Zosia coraz bardziej surowa Zauważyłam, że przepuszcza tylko tych, którzy mają tzw. lekkość ... cokolwiek to jest...
Szczególnie mnie rozwala, jak widzę, że jedzie po profesjonalnych tancerzach sama nie mając większego pojęcia o tej dziedzinie, zupełnie jakby mogła zrobić to lepiej od nich
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując