Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene TriAcneal - następca Diacnealu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-18, 20:41   #13
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
A omijasz miejsca, w których są najbardziej widoczne naczynka (np. koło nosa)? Zdradzisz, jakiego kremu używasz?

Ja się zastanawiam nad olejkiem jojoba (na razie testuję kokosowy i jest świetny), ale nie wiem czy nie pogryzie się z Triacnealem.
........
jasne,że zdradzę,to jest mój przenajukochańszy krem : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jacy-SPF15.htm zazwyczaj kupuje wersje do cery normalnej,ale teraz mam do cery suchej,oba się swietnie wchłaniają i są super pod makijaż.Krem kupuje najczęsciej w sieci bo jest taniej,a od 2 lat właściwie nie stosuje żadnego innego.....a i nadaje się pod oczy tez.
Ja osobiscie nie stosowałabym oleju...ale ja taka nieolejowa jestem,zle moja skóra reaguje na olej,jakby dusi się pod nim,lepiej sie sprawdzają na mnie emolienty.
Co do naczynek..bałam się na początku o nie i omijałam te miejsca,ja nie mam widocznych pojedynczych naczyn,tylko raczej płytko unaczynioną skórę,więc okolice policzków raczej omijałam.Ale zdarzyło mi się kilka razy ostatnio nałożyć tam T. i nawet nie zapiekły ani nic.
A jeszcze jedno pytanko,czy stosując T. robicie sobie dziewczyny jakis dodatkowy peeling żeby pozbyś się schodzących skórek?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2010-10-19 o 09:57
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując