Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-19, 16:03   #18
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

O, apropos pękającej skóry rąk w zimie, to od lat z tym walczyłam... W ostateczności pomogły 2 rzeczy - witamina A w kropelkach (?) z apteki, lol, koszt ok. ja wiem 5 zł? I zwykła nazwyklejsza maść z wit. A, tak się bodajże nazywa, poszłam do apteki i poprosiłam o najzwyklejszą maść z wit. A (chyba Hasco-leku) i zapłaciłam... 2 zł? Pomogło na coś co się nie mogło pół roku zagoić żadnymi super drogimi środkami

A i jeszcze ktoś polecał ampułki Joanna z czarną rzepą, ja zdecydowanie polecam szampon z rzepą do włosów przetłuszczających się.

A tak teraz o trochę wyższej półce cenowej, ale i tak za podobny produkt zagraniczny by trzeba było zapłacić pewnie 2 razy tyle Nasze polskie Kanu w 100% naturalne, nietestowane na zwierzakach mają najlepsze pod słońcem olejki do masażu i teeeeeen zapach! (no bo to jest polska firma, nie mylę się?). Dla mnie luksus nad luksusami, jak wyjeżdżałam z Polski to pierwsze w co się zaopatrzyłam to 2 olejki Kanu

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2010-10-19 o 18:26
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując