Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-13, 06:44   #353
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Obiecała relację z "FreeStyle", wiec oto ona.
Salon sam w sobie bardzo przyjemny i przestrzenny. Mimo chwilowych awarii z klimą i upałem na zewnątrz, w środku jest naturalnie przyjemnie chłodno. Umówiona byłam z panią Agnieszką Skrobacz. Kiedy przyszłam, odrazu mnie wzięła. No i cóż. Mam bardzo fajną fryzurę! Po dwóch latach prostowania non stop, włosy wreszcie mogą odpocząc. Same się układają. Nawet, jak pójdę spać z wilgotnymi włosami! Pani Aga wie co robi jednym słowem. Poza tym jest bardzo miła i rozmowna, i SŁUCHA klienta. Dodam jeszcze, że sama ma rewelacyjną fryzurę. Jak mi włosy trochę podrosną, to chyba też sobie taką zafunduję (mam nadzieje, że nie bedzie miała nic przeciwko ).
Za strzyżenie + mycie + modelowanie (zasadniczą linię fryzury miałam obcinaną na mokro, resztą obcieta po wysuszeniu i wyprostowaniu) zapłaciłam 55zł, czyli dokładnie tyle, ile jest napisane w cenniku.
Aha, w salonie uzywa sie kosmetyków Wella System Professional (choc nie jestem fanką Welli, to juz nieraz przekonałam się, że serie profesjonalne są rewelacyjne) i BedHead. Tyle zauwazyłam.
Jednym słowem - polecam!
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując