Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniowe 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-21, 15:49   #3047
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Witajcie
Kurde, coś mi dzis wielocyowanie nie idzie
Buziaczek, brawa dla synka!!!
To ja też się pochwalę, a co Nineczka też zna kilka literek i potrafi liczyć do trzech Dwa to jest "waba", a trzy to "cz".
Ale z Jagi poj......na laska. No cóż, inaczej nie da się tego skomentować.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
napiszę tylko że winna się przyznała
znaczy Jagi1111 nie ma na prawdę i to wszystko kłamstwa
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
alkamor moze przesada a moze nie ale poczulam sie glupio po tym poscie bo to jakby tyczylo sie po czesci mnie bo ja tu ostatnio wam tylko smece o moich problemach ciazowych i zlym humorze i marudze jak to mi źle i ciezko i wogole... wiec nie bede wiecej pisac o ciazy i moim samopoczuciu bo to wkoncu nie ten watek i byc moze nikt tego niechce czytac

Napisze tylko ze to nie Cholestaza
Buziaczku, wiem, co Spice miała na myśli, ale nie sadzę, żeby miała Ci za złe narzekanie Ty masz trochę więcej problemów niż zwyczajne pobolewanie pleców. Także ja Cię rozgrzeszam i możesz ponarzekać
Jak sie ma fajną ciążę, to rozumiem, że nie ma powodów do gderania. Ja, przyznam, że narzekałam, bo miałam zagrożoną, i czuję się moralnie usprawiedliwiona ze zrzędzenia
No to dawaj, Buziaczku!
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora