Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Visanne = walka z endometriozą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-22, 09:37   #5
anusia.d7
Raczkowanie
 
Avatar anusia.d7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 62
Dot.: Visanne = walka z endometriozą

Cytat:
Napisane przez CeMajka Pokaż wiadomość
jestem po pierwszym tygodniu stosowania tego leku. lekarze z kliniki ginekologii bardzo zachwyceni są tym lekiem i to oni mi go polecili. Na razie nie mam żadnych skutków ubocznych i mam nadzieje ze tak zostanie Szkoda ze obecna medycyna nie umie do końca wyleczyć tego świństwa ale choć można zaleczyć na ok 7 lat. powodzenia babki!
Dzięki, ja od dzis zaczynam kuracje tym lekiem, mam nadzieje ze nie nie przytyje jak to bylo z danazolem. O jakiej porze dnia go bierzesz, o stałej godzinie? bo tego nie dopytałam lekarza, wiem ze niedobrze jest pominac tabletke i czy przed czy po posiłku niema znaczenia, chyba wybiore jakąś godzine około południa bo rano to różnie jest, czasami wczesniej czasami później wstaje. Chciałabym żeby lek spełnił jak najlepiej swoje funkcje, nie chciałabym niczym go przytłumić.

Piszesz ze mozna ta chorobe zaleczyć na 7 lat??? Dzięki visanne?? Tego nie wiedziałam, danazolem przechodziłam kuracje rok temu i na poczatku lepiej sie czułam ale teraz wszystkie objawy endo wróciły.

Fajnie że napisałaś, odezwij sie co jakiś czas i napisz jak sie czujesz w czasie kuracji. pozdrawiam.
anusia.d7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując