Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Morderstwo w biurze PiS
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-22, 12:27   #450
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Czy już zlikwidowali Szkło Kontaktowe zgodnie z życzeniem prezesa ? Czy ja, jako żydokumunistka i nie prawdziwa Polka też powinnam zacząć pakować walizki ?

A co z Polskim punktem widzenia na TRWAM albo z Warto rozmawiać na TVP1? Ciekawe jaką dla niech prezes widzi przyszłość ?

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------



Na moje postrzeganie PiSu największy wpływ ma jednak sam PiS. Jako obywatelka oczekuję przeprosin od prezesa za to, że wyklucza mnie z grona Polaków ponieważ nie podzielam jego poglądów i sposobu patrzenia na świat.
Przepraszanie najlepiej zacząć od samego siebie w sensie, być tym pierwszym co przeprasza. A ten pan też ma za co, oj ma.
Dokładnie. Mnie też nikt nie musi niczego "interpretować", żebym wyciągnęła wnioski lub zbudowała opinię.
A z tym przepraszaniem - jeśli ktoś czuje się wiecznie urażony, obrażany przez wszystkich, a do tego ma poczucie ciągłego zagrożenia, wszędzie doszukuje się spisków, to proponuję wizytę u specjalisty, bo to paranoją zaczyna trącić i to nie lekką..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując