Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 16:34   #38
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja nie mam takich problemów . Coprawda ślepo wizażowi nie wierzę, ale tyle dziewczyn tu pisało o zbawiennych skutkach oleju .. .Kupiłam i chyba wypadałoby użyć/zacząć używać. To samo z rycynowym!
ślepo czy nie ślepo... czasami człowiek sam by nie wpadł na to jak czegoś używać, w ogóle czego używać albo czego szukać - a inni wpadli! Gdyby nie wizaż.pl, to pewnie nigdy w życiu bym się nie odważyła takie hydrolaty o podejrzanej nazwie kupić (OCZAROWY?)

Ale z używaniem oleju do smażenia na włosy to bym musiała najpierw się psychicznie przygotować, bo jakoś sobie średnio na co dzień wyobrażam smażenie na tym samym, czym pielęgnuje włosy... Chociaż, jak używam naturalnych maseczek z tego, co jest w lodówce to jakoś kłopotów nie mam, to może nie ma co narzekać

A jak już jesteśmy przy Biochemii Urody, to oni tam mają znacznie więcej tych hydrolatów... ktoś coś słyszał o innych? Czy tylko oczarowy jest takim cudeńkiem?

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2010-10-25 o 16:40
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując