Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolory podkładów MAC i reszta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-29, 19:24   #23
fioletowasukienka
Raczkowanie
 
Avatar fioletowasukienka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: w sieci
Wiadomości: 88
Dot.: kolory podkładów MAC i reszta

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
not cold ?
to co NW to not warm ?
to w koncu jakie ?

ja uzywalam NC 20 (narazie poprosilam o probke ale juz kocham ten podklad), mam cere jasne, wrecz bardzo jasna. Fakt odcien jest zolty, nie ma w nim nic z rozowego. Zastanawiam sie czy NC 20 nie bedzie dla ciebie abyt jasny. Ja uzywalam podkladu np.180revlona sand beige, 1/2 lancome teint idole, oraz DW light to 2, no i teraz zbieram sie do Maca wlasnie NC20.
próbowałam Revlona 180ładny beż ale dla mnie za jasny troszeczkę, (taka bladziocha jestem) . A " Troszeczkę" robi czasem różnicę.
najbardziej mój kolor to shiseido 40 .
Motyw jest taki że strasznie się napaliłam na tego Maca Pro Longwear, a jak sie napaliłam to i tak go kupię. Wiem że NC napewno oznaczenie kolorów o odcieniu żółtym, tylko czy ta 20 będzie pasować,a możę 25? bo 30 za ciemna chyba.
Znalazłam stonę z kolorówką Maca PL ale wiadomo jak to przez monitor porównywać kolory.Zaraz prześlę.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez fioletowasukienka Pokaż wiadomość
próbowałam Revlona 180ładny beż ale dla mnie za jasny troszeczkę, (taka bladziocha jestem) . A " Troszeczkę" robi czasem różnicę.
najbardziej mój kolor to shiseido 40 .
Motyw jest taki że strasznie się napaliłam na tego Maca Pro Longwear, a jak sie napaliłam to i tak go kupię. Wiem że NC napewno oznaczenie kolorów o odcieniu żółtym, tylko czy ta 20 będzie pasować,a możę 25? bo 30 za ciemna chyba.
Znalazłam stonę z kolorówką Maca PL ale wiadomo jak to przez monitor porównywać kolory.Zaraz prześlę.
i już przesyłam

http://www.maccosmetics.com/whats_new/3458/index.tmpl

a teraz proszę pomóżcie mi.
fioletowasukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując