Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-09, 10:18   #832
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Dzien Dobry Mamusie! Sliczniutkie te psiaczki cio? moira tak to yorki, powiem Ci, ze za ta rasa akurat nie przepadam, szczeniaczki to sa wszystkie piekne Mi sie marzy cocer spaniel, tylko ze to uparty psiak albo beagle, niestety w moim bloku nie mozna miec psow, Wlosi raczej nie zbyt przepadaja za psami, pozatym faktycznie u nas nie ma ich gdzie wyprowadzac, malo zieleni, sucha palmiska moze kiedys

Wiecie co mnie ponad rok temu oszukali na allegro na ponad 2 tys zl i bardzo sie zrazilam, zglosilam sprawe na policje, ale nie dostalam zadnego zwrotu a sprzedajacy przepadl, ogolnie nie zamawiam zbyt wiele rzeczy, gdyz wysylka zagranice jest droga, ale ceny faktycznie kusza, szczegolnie produktow dla dzieci i ubranek, bo u mnie sa piorunsko drogie

No ide myc wloski, bo o 13tej musimy wyjechac do lekarza, ktory zbyt blisko nie jest bo 100km, tam tez mam rodzic, mam nadzieje ze w razie czego zdazymy dojechac hehe
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora