Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-18, 15:35   #791
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Cool Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Moje kochane znowu muszę się Was zapytac o kolejnośc stosowania moich kremików, żeby czegoś sobie nie zbabrac.

Używam/będę używac:
- Effaclar K
- Diroseal Avene (naczynka)
- maseczka aspirynowa
- serum z wit. C 10-15%
- ROC Retin-Ox Multi Correxion (zmarszczki, plamy pigmentacyjne, gęstośc skóry, nawilżenie)
- filtr LRP DP 50+ lub 40, emulsja Avene 50+


Do tej pory używałam Effaclaru 2 razy dziennie. Maseczkę aspirynową robię co 2 dni przed spaniem. Diroseal do południa, przed nałożeniem filtra.

Krem RoC na dzień i noc chyba niedostępny w Polsce, więc podaję skład dla orientacji:
Eau, isononyl isononanoate, glycerin, steareth-2, ascorbic acid, dimethicone, cetyl palmitate, PEG-8, sorbitan stearate, butylene glycol, cetyl alcohol, steareth-21, cyclopentasiloxane, panthenol, copper gluconate, magnesium aspartate, zinc gluconate, retinol, butyrospermum parkii, lactoferrin, caprylyl glycol, acrylates/C10-30 alkyl acrylate, crosspolymer, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, squalane, sucrose cocoate, xanthan gum, polysorbate 60,polysorbate 20, sodium hydroxide, disodium EDTA, tocopherol, BHT, BHA, chlorhexidine, digluconate, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, potassium


Wymyśliłam sobie, że Effaclar jest dośc łagodny, więc mogę go stosowac rano.
Wieczorem chciałabym stosowac Roc, bo zawiera retinol.


Powiedzcie mi gdzie mam upchnąc serum z wit. C ? Dobrze by było rano i codziennie
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując