Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złośliwość TŻ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-12, 18:05   #175
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Złośliwość TŻ

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Faceta trzeba sobie wychowywać, stosować metodę małych kroczków i system nagradzania (w sensie pochwał) jak zrobią coś dobrze. Kobiety zazwyczaj mają już "zakodowane w genach" dbanie o porządek a faceta trzeba po prostu nauczyć.
Bzdura jakiej świat dawno nie widział.
Dalej się dziwię, że kobiety niby młode i nowoczesne, a takie poglądy mają, no no.

Wychowywać to powinni matka i ojciec (chyba, że ktoś nie miał), a nie partner. I płeć tu nie ma nic do rzeczy, każdego trzeba uczyć dbania o porządek, ale JAK JEST DZIECKIEM. Bo to wstyd, mieć 30 lat i żeby partner cię uczył, że masz blat zetrzeć, jak śniadanie robisz

Ja bym podziękowała takiemu delikwentowi za współpracę, gdyby nic nie chciał robić i pyskował, no ale to jestem ja - niby też "stawiam siebie na wyższej pozycji" bo nie brałam sobie pierwszego lepszego faceta do wychowywania, tylko już wychowanego.

Beata, Twoim zdaniem bezczelne jest jak kobieta się szanuje i zbywa typa, który jej nie odpowiada? bo na to wychodzi, że wg Ciebie kobieta ma być cierpiętnicą, męczyć się i uczyć wszystkiego swojego małżonka, a jak nie musi tego robić, to jest bezczelna i się wywyższa

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
Cerveza taka jest prawda i nie ma tu najmniejszego znaczenia KTO.Przeciez nie wskazywalam nikogo palcem.
To tylko konkluzja po przeczytaniu kilku watkow z tytulem wstepu "Na wizazu jestem od dawna, ale postanowilam zmienic nick, zeby nie byc kojarzona z tym problemem"
Oczywiście, że ma, bo odnosisz się do tego wątku, gdzie m.in. ja napisałam, że nie mam problemów ze swoim facetem, więc tak jakby sugerujesz, że na pewno mam kilka kont, na które się loguję i tam wypisuję, jak mi źle w związku, a teraz udaję (bo przecież to niemożliwe, żeby mieć normalnego faceta!) także ja proszę o dowód, że te osoby, które tu się udzielają, mają inne konta i tam wylewają żale. A jak nie masz takich dowodów, to przestań czynić takie bzdurne insynuacje.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując