Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polecamy - odradzamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-13, 17:10   #2141
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
To ja teraz nie polecę
Nie polecam klocków Wader.
Są źle wykończone, mają zadziorki, ale co najbardziej rozwala, to to, że one nie pasują do siebie To znaczy nie wszystkie. Jeden pasuje i kliknie, ale drugi taki sam już nie, bo jest za luźny, trzeciemu coś tam nie pasuje, nie może kliknąć do końca... Dla mnie to już szczyt! Producencie wstydź się! Kup sobie Duplo i obejrzyj!
Jeśli ja się z nimi mocuję, to co dopiero dwulatek.
Oczywiście to nie my mu kupiliśmy to badziewie, dostał je w prezencie od cioci (my mu zaczęliśmy komletować powoli duplo), ale jakie rozczarowanie, jak dostał pudło klocków, rozsypał na środku pokoju, chce z nich coś ułożyć, a tu nie nie zachodzą jeden na drugi i się męczy bidulek....


Kurcze - tym mnie zadziwiłaś, moje dzieci bawiły się tymi klockami i innymi zabawkami tej firmy i my byliśmy zadowoleni z małym wyjątkiem - trasa samochodowa z torami była powykrzywiana, za to samochodziki tej firmy są rewelacyjne, można ich łączyć i budować z nich pociąg - moje dzieci uwielbiałi ich. Klocki mamy te wielkie i małe kolczaste. Ja polecam, chyba że przez te trzy lata jak ja tych zabawek nie kupuję to faktycznie coś się popsuła jakość.
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora