Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-14, 17:56   #751
EveP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

hehe ok czekam na zdj jeśli masz takie "wyrwy" o których piszesz, to ja właśnie zrobiłabym te same zabiegi co miałam...nie poszłam z tym problemem do zwykłego gabinetu kosmetycznego, ponieważ bardzo dobry dermatolog mi tego zabronił kosmetyczka szuka konkurencji ,tak?nieważna jakoś sprzętu, jakość środków jakimi leczą tylko ważna jest jak najlepsza cena dla klienta, w miarę dobre warunki i już mają klientów tych "nieprzytomnych". One nie wiedzą w większości przypadków jak docisnać sprzęt żeby usunąć blizny, a ich nie pogłębić,nie wiedzą jak leczyć.Nie wystarczy zwykły kremik np AA czy z dupy wzięty o działaniu "płytko "nawilżającym. Dlatego zaryzykowałam i poszłam w profesjonalne miejsce, za "profesjonalne pieniądze" ale i mam super efekt. Moja znajoma robiła to samo u zwykłej kosmetyczki i efekt?był tylko chwilowy i dziś ma to samo co miała z początku niestety... za tca płaciłam różnie,z każdą wizytą inaczej. Najwięcej 250zł a najmniej NIC.A moje ubytki były bardzo zbliżone

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Po TCA siedzi się dobre dwa tyg w domu (Jeśli robi się go tylko punktowo). Ja sie wybieram na TCA całej twarzy i siedzi się wtedy ok.3tygodnie niestety :/
EveP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując