Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-15, 10:38   #4947
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cristilla Pokaż wiadomość
Waszym zdaniem z czego lepiej zrobić peeling migdałowy z produktów zamówionych na mazidłach czy ten gotowiec z allegro, który kupiła Gonia?

wiesz, ja polecam ten zestaw... masz tam gotowca 40%, płyn z kwasami oczyszczjący, neutralizator i bardzo fajny łagodzacy żel na koniec i cena jest atrakcyjna

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

[QUOTE=Aaliyah1981;2324459 0]czytalam o wtojej przykrej ''przygodzie'' z TCA i wlasnie ten twoj przyklad mnie troszke stopuje zeby kupic ten kwas i sobie go zaaplikowac samej ,narazie bede robic chyba ten glikolowy ewentualnie kupie jeszcze ten 70% g;ikolowego , potem moze ten mlekowy 80% ale chyba bardziej do zaaplikowania na cialo bo nie wiem czy na buzie sie nadaje (rozne opinie czytam) na koncu jesli wszystko bedzie isc ku dobremu to TCA ale chyba jednak to stezenie 25% a nie 50% jak planowalam .Ciesze sie ,ze jestes tak zadowolona z tego migdalka a prosze powiedz mi czy widzisz jakies wyrazne odmlodzenie skory po nim ???

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------
Czy widze odmlodzenie ? Ja robię botoks pod oczy i kwas hial w bruzdy nosowe Efekt to raczej rozświetlenie i minimalnie mniej widoczne pory. C
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora