Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-16, 08:18   #757
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
uwaga !!!! Blizny

ma ktoraś z was coś podobnego na twarzy?? 02.12 ide na pierwszy zabieg laserem fraxel, jak myslicie jet jakas szansa na poprawe? ile zabiegów mi trzeba..
Załącznik 3535085 Załącznik 3535086
Załącznik 3535087

na ostatnim zdjeciu celowo wyostrzone kolory /przez co twarz czerwona wyszła/
asiulka_22 gdzie będziesz robić ten zabieg? Jak lekarz okreslił Twoje blizny? Lekkie, głębokie? A co do zdjęć, to utwierdziły mnie w przekonaniu (wyrobione na podstawie obserwacji mojej cery), że podkład niestety ale podkreśla wszelkiego rodzaju wgłębienia i dziurki Ile zabiegów będziesz potrzebowała? Czy zamierzasz wykonać wszystkie w odstępach czasu proponowanych przez lekarza? Przepraszam za tyle pytań, ale ja też przymierzam się do fraxela i nadal jestem pełna wątpliwości.
Cytat:
Napisane przez EveP Pokaż wiadomość
Witam ponownie Mogę Cię pocieszyć bo stan mojej skóry kiedy zaczęłam leczenie był praktycznie taki sam, a nawet myślę że moje doły były głębsze.jeśli chodzi o te przebarwienia to spokojnie znikną po początkowych zabiegach mikrodermabrazji (przynajmniej wiem,że tam gdzie ja robiłam to znikają)po kwasie pirogronowym,a dziury znikają po TCA najsilniejszym,tak jak u mnie,fale na skórze redukują się przez nakłuwanie. Byłam na nakłuwaniu i jest o wiele lepiej ale jeszcze raz pewnie Pani doktor mi je nakluje gdyż wszystkie fale nie zniknęły jeszcze. W tym tygodniu jadę do kontroli. Załączam swoje zdj dzisiejsze przed chwila robione...te czerwone plamki są po nakłuwaniu, a więc jeśli przyrównasz je do swoich obecnych zdjęć to pewnie nie uwieżysz,że mogę tak wyglądać.hehe. Stawałam na rzęsach by do ślubu wyglądać jak najpiękniej jeśli zakładam podkład to bardzo cienką wartwę,trzeba go nakładać z zalecenia lekarza bo chroni przed syfami z naszego powietrza i filt mam bardzo dobry la roche posay 50+ anthelios XL to też jest konieczne,jeszcze teraz gdy słońce się zniża. Głowa do góry ogarniesz to.Tylko na swoim przykładzie wiem,że trzeba wykrzesać z siebie mega dużo cierpliwości, bo to się ciągnie a po pierwszym zabiegu mega szału niema... Znam to uczucie,kiedy wstydzisz się wyjść,pokazać komuś,przechodziłam przez to samo.A teraz jestem tak przewrażliwiona że zostały mi trzy bardzo malutkie dziurki dlatego chce tca na całą twarz,żeby ją idealnie wygładzić.Dąże do perfekcji,a rodzina mi mówi że po co mi to jeszcze,jak jest fajnie. Mają rację ,ale jak już coś robić to na tip top Podaj mi maila jeśli możesz
Mogłabyś pochwalić się swoim zdjęciem, potrzebujemy tu odrobinę nadziei i wiary w to, że blizny można pokonać
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując