Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-16, 22:22   #4971
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
ehhh Wyszkoni idealnie opisała mój stan na dziś...

Dzisiaj proszę Cię
Ten jeden raz zatrzymaj się
Ten jeden raz stań tuż obok mnie
Dziś czuję, że brak mi sił
Ten jeden raz bądź blisko mnie
Poczuć mi daj, że to wszystko ma sens
Dziś wiem, że brak mi sił

Dziękuję za sto lat w imieniu Taty

Mnie chyba ona wykończy...i łez mi zabraknie...ale czasem też takie oczyszczenie dobrze działa
Nie znałam tej piosenki


Dla taty najlepsze życzenia, przede wszystkim zdrowia
To prawda
Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Ale u mnie zawierucha, brr.Leje i wieje.
Bartuś zasnął wtulony we mnie, bo tak okna trzeszczą i się chyba bał, bo ciągle wstawał w łóżeczku i pokazywał na okna.Nie mógł zasnąć biedaczek, aż w końcu się nad nim zlitowałam przytuliłam, ponuciłam kołysankę i zasnął.Dawno tak nie było, bo jakoś długich przytulanek moje dziecko nie lubi ostatnio.


Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Miramejek napisała wszystko absolutnie...może wygadanie się w Naszym gronie troszkę oczyści i uporządkuję Twoją głowę...

Ja wiem że radzę a sama mam nieciekawie...ale na problemy innych łatwiej spojrzeć...bo są z boku...łatwiej doradzić...
Wiem Miramejek to nasz przewodnik stada

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Psychologa polecam bardzo , potem też jest jakoś łatwiej.
Czasami bardzo
Jutro muszę posłuchać, bo nie znam, a teraz Kuba już mi się 2 razy obudził, więc nie ryzykuję

Kiedyś składałam tu nawet deklarację, że zrobię wszystko, żeby uchronić moje dziecko przed psią kupą

Amelia też budzi się z bekiem co chwilę


---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Rycz, będzie Ci lżej

No właśnie, czasem samo napisanie wszystkiego daje ukojenie, więc nawet można popisać dla siebie
Rycz mała rycz....( się mi przypomniało)

Dobry pomysł
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora