Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 13:01   #898
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
c
Butter może podpowiesz jakieś świąteczne dania? w tym roku wigilia u nas i chcę zabłysnąć


Dziewczyny mam pytanie o parowar. Pamiętam, że poruszałyśmy kiedyś ten temat, ale wciąż się waham przed zakupem. Ostatnio widziałam reklamę nowego Tefala http://www.tefal.co.uk/All+Products/...s/steamers.htm i się nad nim zastanawiam. Podoba mi się ale nurtuje mnie jedna rzecz.
Czy mycie takiego sprzętu nie jest zbyt upierdliwe? i ile średnio trwa przygotowanie posiłku? i czy pojemność wystarczy na obiad dla więcej niż dwóch osób?
więcej za czy przeciw?
Zuza, odnośnie świątecznych dań, ja robię standardy (barszcz, uszka, ryba w galarecie, ryba smażona, keks, krokiety ziemniaczano-orzechowe-reszte robi siostra,mama i teściowa, a z nowości planuję tak: łosoś z kawiorem i sosem z kurek, czekoladowe ciasteczka wg Nigelli, muffiny korzenne ze skórką pomarańczową, krokiety z grzybów...więcej na razie nie pamiętam

Ad. parowara, fajny ten, co wkleiłaś. Ja mam Philipsa, jestem zadowolona. Mycie jest szybkie, bezproblemowe, dania wychodzą pyszne. Ja z mojego paro robiłam najwięcej dla 4 osób i bez problemu starczyło, ziemniaków i warzyw nawet zostało.
Czas gotowania - ziemniaki tyle,co w wodzie, warzywa dłużej, ryby bardzo krótko, mięso (kurczak) w miarę krótko. Generalnie ja bardzo polecam
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora