Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-grudzień
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-18, 13:23   #4353
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

viki gratulacje! I wspolczuje bolesnego porodu
Cytat:
Napisane przez pelnia1980 Pokaż wiadomość
uuuuuuuu to mozliwe ze przepowiednia
mnie nic nie bylo w 1-ym poza wlasnie krzyzem poprzez ktorego nei moglam wyprostowac nogi wstac przeworocic sie usiasc nie trwalo to ciagle ale czasem do 15 min najlepszy wtedy masaz tż jak jest w domu.... a ryk moj byl nie z tej ziemi jakby tż mnie katowal doslownie - cos w rodzaju boli nerek czy korzonków! uwazaj na siebei kochana... odpoczywaj moze przysznic ci pomoze lagodzi czesciowo... no i uspokaja... ehh
dla pocieszenia Artystka juz po wiec moze i ciebie zalapie

lece po wynik ehhh
No wlasnie jak korzonki, ale nawet nie potrafie okreslic skad ten bol pochodzil.Przeszywajacy na wskros.Nie moglam wogole sie ruszyc, tylko sie drzec Masaz nie pomaga, nic kompletnie nic. Maly pewnie na cos uciskal.Macie racje, ale te bole juz sa codziennie Artystka urodzila prawie w terminie, jak mam sie tak ze dwa tygodnie jeszcze meczyc do terminu....ehh

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
a może to nerwoból
Chyba tak, bo co by trwalo tyle czasu?
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora