Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-grudzień
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-18, 14:03   #4369
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
widzę, że wiele maluchów już na świecie. Gratulacje!

ja nadal zapakowana, 33 tc, termin mamy koniec grudnia/początek stycznia. brzuch wielki jak wieloryb, stopy strasznie spuchnięte i też mam bóle w krzyżu, ale jeszcze do zniesienia. tak w 30 tc najgorzej było z tym krzyżem. mała ułożyła mi się główką w dół, więc to dobrze, że już nie pośladkowo, i wszystko jest dobrze. z tego, co opisujecie, to poród jest okropny. czy ktoś rodził na inflanckiej? ja się zastanawiam jak to ma wyglądać na poporodówce, skoro 5 osób na sali, ponoć hardcore.

sam poród też mnie przeraża, ale już nie tak, że płaczę na rozmowę o nim. skoro zawsze biorę znieczulenie na borowanie zęba, to podejrzewam, że słabo będzie na porodówce. wiem, że wielu osobom wydaje się, że w ogóle schodzą z tego świata, a znając moją panikę na ból, nie zdziwię się, jak przyjdzie mi do głowy uciec ze szpitala
jak w ogóle poszło wszystkim na porodzie?
cześć zastanawiałam się ostatnio, gdzie się podziewasz ja od jakiegoś czasu nie boję się w ogóle porodu, a miewałam schizy na ten temat

Ja teraz 29.11 na wizycie będę mieć ktg, zacznę 37 tc. Ale tak to mi lekarka nic nie mówiła, bym miałą mieć częściej ktg robione oni w tej klinice robią tak standardowo chyba.

Donuś, widzę, że Ty z Bydgoszczy, przyjaciólka też? A wiesz, gdzie się leczy? w mojej klinice w Poznaniu wiele dziewczyn jest z kuj.-pom., bo nawet ich ginekolodzy wysyłają je do tej kliniki, gdzie miałam in vitro. Jakby chciała to dam namiary na priva jaka to klinika, albo niech przyłączy się na forum nasz-bocian do wątku, gdzie są pacjentki tej kliniki, ja się tam udzielam, tam jest mnóstwo dziewczyn, którym się już udało i jest kilka, które są w trakcie starań, mi dużo pomogło pisanie z tamtymi dziewczynami
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora