Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-19, 10:33   #1770
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez iamyourilusion Pokaż wiadomość
Kelpie, jaki dokładnie zestaw kliknełaś? i mogłabyś zrobić dla mnie mała recenzję?
Kupiłam ten komplet pędzli http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...316079389.html

Jestem z nich zadowolona...
Szczerze mówiąc miałam mętlik w głowie przy wybieraniu tych pędzli bo w każdym zestawie praktycznie każdy pędzel ma inny rozmiar...
Ja się głównie skupiłam na pędzelkach do cieni bo myślałam, że duże pędzle są takie same...a jednak nie...
Trafiłam na zestaw, z którego trochę wypada włosie...Ale nie jakoś drastycznie...Raz czy dwa razy zauważyłam, że z mniejszego pędzla do pudru coś uciekło...
Duży pędzel do pudru ok...rozmiar mi pasuje...miękki, nie kuje w twarz...
Mniejszy do pudru...używam zarówno do pudru sypkiego jak i czasami różu...
Skośny do różu...według mnie jest trochę za mały...może taki powinien być...
Pędzelek kulkowy...jest dosyć spory...średnio da się nim nałożyć cień w załamanie powieki...ale jak wybierałam zestaw to wiedziałam, że taki jest i mi to pasowało...z racji tego, że w tych zestawach nie ma puchatego pędzelka do rozcierania to wybrałam taki żeby był spory kulkowy i nim rozcieram...
Kolejne pędzelki też ok...Włosie w pędzlach do cieni jest elastyczne i w moim zestawie miękkie...W tym zestawie jest wystarczająca ilość jak dla mnie pędzli do cieni...
Tych do ust nie używam więc nie mogę się o nich wypowiedzieć...

Z tego co wiem jakość, miękkość zależy od zestawu...Mi się trafił nienajgorszy....
Jeżeli chcesz wiedzieć coś konkretnego to pytaj...
Mi było ciężko wybrać...mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam...
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując