Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 09:02   #778
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
trzymam kiuki asiulka tyle ze ja tych tabsow nie znam czy to hormony ? czy mozna to laczyc np. z yasminelle antykoncepcja?

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

gonia a jakie badania powinien zalecic poziom hormonow czy co?
narazie przepisał mi je, ale powiedział ze zanim zaczniemy je brac koniecznie musimy zrobić badania/ dokładnie wypisał jakie/ na wątrobe: ALT,AST,BIL /niepamietam dokladnie nazw tych badan, ale chyba dobrze napisałam/ no i po badaniach zadzwonic musze i podac mu dokładnie wyniki. powiedział o skutkach ubocznych, czytam na orach również o nich i nie jest tak wesoło/ wysuszenie błon śluzowych, bóle pleców... i wiele wiele innych/ ale my mam y dawke 10 mg/ w przeliczeniu na mase ciała, waże60 kg/ dodam ze większość osób wypowiadajacych sie na forum miala dawke 20, 35 mg/ czasem po 2 razy dziennie brali/

zaleca sie w okresie brania tych tabl. dodatkowe środki antykoncepcji, można łaczyć z antykonc. gdyż w razie zapłodnienia płód może być uszkodzony. i ms. po odstawieniu też należy bardzo uwazać, jednym słowem trzeba mieć się na baczności i UWAŻAĆ!!!! bo to nie są przelewki z tymi tabl. Już poinwormowałam o tym swojego TŻ

no i po ms, brania do kontroli

p.s Strasznie sie boje tych tabletek, dziaąłnie takie jak roacutan, dziwi mnie troche czemu je przepisam bo : nie mam przeciez buzi całej w krostkach/ ropnych gulach/ TYLKO POJEDYNCZE MALE ale dosłownie kilka, no tylko to ze mi sie cera świeci, no ale jeśli sie ma skóre tłusta, mieszana to normalne. Czyli co? każdy kto ma cere " świecąca" przed laserem musi coś takiego strasznego zazywać???? jestem pełna obaw co do tych tabletek!!!!! ale jak maja pomóc, i raz na zawsze sie pozbęde syfków, a potem laser, to może warto pocierpiec

napiszcie prosze co o tym sądzicie./ jeśli chodzi o zdjecie mojej buzki to kilka postów wczesniej wkleiłam/

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2010-11-21 o 09:11
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując