Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kawiarnie
Wątek: Kawiarnie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-21, 23:27   #18
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Kawiarnie

Świetny wątek! nie tylko żeby pomóc Tobie ale również porozmawiać o takowych miejscach, polecić, wypowiedzieć swoje zdanie.

Do kawiarnii zaczęłam chodzić niedawno ( może dlatego, że zaczynam dopiero żyć a związane jest to z moim młodym wiekiem) Urzekają mnie miejsca intymne ( z ładnym wystrojem) gdzie spokojnie mogę spędzić czas i nie jestem obserowana przez innych. Miejsce na uboczu. Wystrój pasuje mi każdy, byle miał swój niepotwarzalny klimat ( fajnie gdy nawiązuje do pewnej epoki czy ma charakterystyczne akcenty ozdobne) Miło mi się popija kawę przy dzwiękach jazzu. Prasa w miarę aktualna również miło widziana. No i karta stałęgo klienta - to na prawdę zachąca by zajrzeć w dane miejsce jeszcze raz. Miła nienachalna kompetentna obsługa. Karta menu przejrzysta z cennikiem ( mile widziane zdjęcia) Oraz jakieś gadżety typu firmowa filiżanka z logo firmy na sprzedaż.
Jeżeli lokal utrzymany jest w ciemnych barwach chętnie zobaczyłabym bezzapachowy podgrzewacz bądź mały bukiet kwiatów.
Książkami również bym nie pogardziła ( i fajnie by było przeczytać jakieś " starocie" a nie to co aktualnie modne) To sprawi, ze klient zapragnie zostać dłuzej i być może skusi się na dokładkę pysznego ciasta
__________________
Kto powiedział, że muszę być taka jak inni? Indywidualność jest piękna.

Oszczędzam na PERFUMY!!
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując