Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe Panny Młode - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-24, 21:20   #130
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
No ta mi się bardzo podoba, ale chyba Ladybird bardziej trochę tez dla tego, że tam gdzie ja opatrzyłam szyją własne suknie i mogą mi z nią cuda niewidy w cenie zrobić No i to byłby taki kompromis pomiędzy tym co ja chce i tym co TŻtowi się podoba, bo tez uwaza że taka to jak nie ślubna.
Do wtorku muszę zdecydować bo to ostatni dzień listopada.
Daark Lady ja tez jestem zdania, ze tak jak teraz jest super tylko większe miseczki bo te co były wszyte to mniejsze niż moja dłoń. Jakbym była bez stanika to zupełnie zrobiłby mi z moich naleśniory
Pojadę w sobotę i TŻ zobaczy i tą i tą ladybird i pomorze mi w decyzji
Zrób tak jak piszesz i wtedy chyba najbardziej usatsfakcjonowana będziesz .

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
takaya ładna ta suknia Są różne gusta,ale chyba tak jak Monitka pisze mało śluba... Tylko że... Dojdzie do tego welonik... I wszystko inne. Więc może się to zmieni Ale cena... Matko jedyna oj nie dałabym tyle za suknię
Dark ale fajnie! Super! Ja odkąd zaczęłam hula kręcić poszło mi 4 cm Jeszcze słodkie muszę przestać jeść... I podjadać

A i trzymać kciukasy!!!!!! Wysłałam CV dzisiaj do przedszkola Szukają kogoś na etat... Heh ale wątpię,że mnie wezmą Bo qrczę nie ten kierunek... Chociaż pedagogika
Trzymam kciuki moooocno. A ile dałaś za sukienkę? Właśnie majówki ile dałyście za sukienki?
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora