Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe Panny Młode - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-24, 23:40   #147
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

za moja suknie dalam 1800 zl ale ona byla z koleji wprowadzajac w cenie promocysjnej normalnie kosztuje 2500 tysiaca, jest szyta chyba w hiszpani wiec jeszcze dobre dwa miesiace bede na nia czekac, wogole to mierzylam w kolorze smietankowym a chce śnieżnobiałą więc efekt zobacze dopiero jak przyjdzie.
jest delikatna, zwiewna, inna, z tylu ma śliczną wodę maskującą sznurowania, jest z muslinu, ma w sobie to cos, ze juz zadnej innej nie chcialam. mojej mamie i innym się podoba, ale mojej siostrze komletnie, ale mamy inne gusta. Wogole to zawsze marzylam o zwiewnej sukni wirującej w w walcu, takije troche elfiastej, jakos to takie moje klimaty, i taka znalazłam.

u mnie tez nikt nie plakal, mi sie tylko buzia smiala i nie chcialam jej zdejmowac. bylo to tzecia jaka zobaczylam, w pierwszym dniu, kiedy poszlam sie tylko zorientowac co jest w salonach.

zdjeica nie mam na sobie, bo zapomnialam zrobic, mam tylko takie ze strony salonu, ale na zdjeciu wyglada slobiutko i marniutko, a poza tym wstyd sie przyznac, ale nie umiem dodawac zdjec na forum :/
Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora